Vířivky Portcril | O společnosti Portcril
8843
page,page-id-8843,page-child,parent-pageid-8784,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

Společnost

Portcril je portugalská společnost, která vyrábí více než deset let vysoce kvalitní vodoléčebné produkty – vířivky (Spas), plavecké vířivé bazény (Swimm Spas), turecké lázně (Hammam) a sauny.

Vize

Portcril aspiruje na hlavního výrobce wellness zařízení s cílem zvýšit kvalitu života, relaxaci a komfort svých klientů.

Poslání

Posláním společnosti Portcril je přispět k dosažení  co možná nejlepší kvality života svých klientů a poskytnout jim jedinečné a soukromé místo pro odpočinek, cvičení a vodní regeneraci.

Hodnoty

Zdraví z vody;

Dokonalost ve výrobě;

Blízkost s klientem;

Špičkový produkt;

Relax, cvičení a regenerace.

Hlavním předmětem podnikání Portcril jsou vířivky (Spas/ Hot Tubes).Naše singulární technologie nám umožňuje nabídnout Vám možnost výběru mnoha kombinací barev povrchu vířivky a druhů i množství vodních a vzduchových trysek, dle Vašich Vašeho přání a potřeb.

Vysoká úroveň personalizace spojená s exkluzivním designem a nejvyšší kvalitou masáží  je u Portcril vířivek vynikající.

Pokrok a inovace jsou naší hlavní motivací a vůlí pro uvádění nových produktů a vybavení na trh.

Jeden z našich nejnovějších úspěšných projektů je bazén s protiproudem – Power Swim! Tento vířivý bazén spojuje všechny výhody cvičení a plavání s terapií v teplé vodě. Nová vířivka s  přelivem Spa Club s velkou úrovní personalizace je ideální pro tělocvičny nebo hotely a nová vířivka Lounge Concept Spa, zdokonaluje použití v moderních prostorách.

Toto vše najdete v naší nabídce na této prezentaci!

Portcril - jsme zde pro Vás a pro vaši pohodu!