Vířivky Portcril | Technologie - vířivky Portcril
8847
page,page-id-8847,page-child,parent-pageid-8784,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
 

Technologie

Vyrobeno v Evropě

Portcril vířivky jsou vyráběny v Portugalsku. Vždy se vyznačují vysoce kvalitní produkcí a použitými materiály.

Záruka

Portcril záruka 2 roky na všechny elektrické komponenty a 10 let záruka na strukturu skořepiny vířivky a obkladové panely.

Osvětlení LED ve skořepině

Naše Chromoterapie LED - LED barevné osvětlení je namontována do akrylátu vířivky. Tato technika umožňuje, montáž osvětlení bez vrtání do korpusu vířivky a tedy nulové riziko úniku vody!

Ecolite struktura - tělo vířivky

100% anorganická struktura je ekologický způsob, jak zajistit vynikající trvanlivost.

Microsilk ®

Microsilk je inovativní vodoléčebná technologie. Speciální masážní čerpadlo, které produkuje miliardy mikroskopických bublinek, které vstupují kůži mají omlazující, regenerační a hydratační účinky.

Coril ®

Tato patentovaná technologie umožňuje výběr jakéhokoliv provedení vnější vrstvy Vaší vířivky s jakoukoliv barvou nebo designem dle Vašeho přání! Nejsou zde žádné meze! Popusťte uzdu Vaší fantazie. Spolupracujeme s předními designéry na realizaci Vašich snů do podoby designu a grafického ztvárnění vířivky! Chcete ve Vaší vířivce rozkvetlou louku plnou květů? Portcril Vám nabízí šepot květin, který nikde jinde nenaleznete!

HydroPlus

Nejlepší kvalita hydromasážní je poskytována naším kvalitním mechanickým zařízením. Kvalitní čerpadlový systém a systém distribuce vody v nejvyšších možných rozměrech pro bezztrátovou hydroterapii.

V-Jets

Vyberte si z řady trysek ty, které Vám budou vyhovovat nejlépe a zvolte si svůj vlastní vlastní hydromasážní systém!

WQC - teplé a tiché technologické místo

Polyuretanová izolace panelů ``zadržuje teplo & Quiet technologické místo (WQC) předává a využívá přirozeného tepla generovaného čerpadly a izoluje hluk při chodu čerpadel a dmychadel. Vše, pro Váš nejlepší lázeňský zážitek!

ISPA

S vědomím existence bezdrátových technologií v našich životech Portcril optimalizoval vířivky pro použití bezdrátového dálkového ovládání. Ovládá okamžitě Vaši vířivku kdykoliv a kdekoliv!